Welcome To The Jungle

L.A. Guns

9. prosince 2006 v 19:22 | HR |  Z deníčku Guns N´Roses
L.A. Guns
Tato rocková skupina si bezesporu nezaslouží přijít v zapomnění. Jedinečný vokál Phila Lewise je kořením k excentrickému kytaristovi, kterým je, kdo jiný než Tracii Guns.
Phil Lewis - jednou říkal, že píseň The Ballad Of Jayne je jejich největším hitem.. Tato píseň prý změnila jejich život. Naznačoval, že píseň může být o Jayne Mainsfield. Všichni víme, že tahle píseň je neuvěřitelná. L.A. Guns zaznamenaly novou verzi " Jayne" tento rok. Ale jak bude znít bez Phila? To nám prozradí až čas.
Phil si vzal za manželku Chris v listopadu 17,1990. Řekl, že nemá rád hrubé lidi, rasizmus a sexistické ´prasata´. On sám peferuje dobré chování a čistotu, kterou hledá. Z mnoha jiných vlastností miluje inteligentní ženy. Předtím než se stal členem L.A. Guns, působyl ve skupině Tarme and Girl. Jeho styl byl ovlivněn skupinami, jako jsou The Beatles,The Rolling Stones,Gary Holton,and Alex Harvey.
Tracii Guns (* 20. ledna 1966) je slavný americký kytarista, který během své kariéry hrál v mnoha slavných kapelách, například Guns N' Roses, Brides Of Destruction, L.A. Guns, W.A.S.P., Poison, The Misfits, Killing Machine, a Johnny Thunders. V polovině osmdesátých let stál u zrodu kapely Guns N' Roses, kterou spolu s ním založili Axl Rose, Izzy Stradlin, Duff McKagan a Rob Gardner. Guns a Gardner kapelu brzy opustili a nahradili je Traciiho přítel z dětství Slash a Steven Adler.
V roce 2003 založil Tracii Guns, Nikki Sixx, Scot Coogan a London LeGrand kapelu Brides Of Destruction.
Rob Gardner je americký rockový bubeník, který byl členem kapel L.A. Guns a Guns N' Roses. V obou kapelách hrál s Axlem Rosem a Tracii Gunsem, v L.A. Guns navíc ještě s Michaelem Jagoszem, který v kapele vystřídal Rose. Jako člen L.A. Guns se podílel na EP Collector's Edition No. 1. V Guns N' Roses jej v roce 1985 vystřídal Steven Adler.
Ole Beich (1955 - 1991) byl dánský kytarista a baskytarista narozený ve městě Esbjerg. V Dánsku byl kytaristou a baskytaristou několika kapela a později se rozhodl přesunout do Los Angeles. Tam se stal baskytaristou L.A. Guns a později zakládajícím členem Guns N' Roses, se kterými odehrál několik koncertů v roce 1985, ale brzy z kapely odešel a nahradil jej Duff McKagan. Ole Beich hrál na EP L.A. Guns Collector's Edition No. 1. Zemřel v roce 1991, za nejasných okolností se utopil v jezeru Sct. Jørgens v centru Kodaně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na skupinu Guns N´Roses?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama