Welcome To The Jungle

Pekelný dům GN´R

11. prosince 2006 v 15:14 | Hollywood Rose |  Z deníčku Guns N´Roses
Guns N´Roses
Žili jako ve vězeňské cele
Prvním společným příbytkem skupiny byl " Pekelný dům" na Garden Street v Los Angeles.
V místnosti o 15 čtverečních metrech žili Axl Rose, Izzy Strandlin, Steve Andler, Duff McKagan a Slash. Tři čtvereční metry pro každého včetně nástrojů a haraburdí. Střecha byla děravá a kapky deště smáčely jejich nepatrné jmění. " Neměli jsme koupelnu, sprchu ani kuchyň" , vzpomíná Slash, " bylo to jako ve vězeňské cele. Ale zvuk - ten byl báječný! Tak jsme mohli našeho Marshala Ampse rřozehrát naplno."
Axl Rose ukradl náklad stavebního dřeva, ze kterého skupina postavila patro, něco na způsob hořejšího poschodí, kde spala. A nespali tam jenom členové Guns N´Roses, časté byly i návštěvy dívek. " Zkoušeli jsme dostat do patra, co nejvíc dívek", vypráví Axl. Všude ležely páry, byla to skutečně bouřlivá doba.
Los Angeles přitahuje hudebníky z celé Ameriky. Kapsy mají prázdné, ale hlavu plnou snů o velikém úspěchu. V Los Angeles nachází skupina to, co hledá: v klubech hrají nové, vzrušující skupiny jako "Whiskey A Go Go", " The Roxy" a "Scream". Ten, kdo tady hraje je téměř u cíle.
"Pekelný dům" na garden Street byl skutečným prvním příbytkem členů skupiny Guns N´Roses. " Někdy jsem se pousmál na dívku jen proto, abych měl střechu nad hlavou a mohl se zase jednou osprchovat", šklebí se Slash. Axl vzpomíná na dny a noci, kdy se potulovali po Hollywoodském bulváru sem a tam a navštěvovali všechny pornografiké show jen proto, že byly otevřené 24 hodin.
"Dívky nás držely naživu", vypráví Steven o této hladové době." Členům skupiny se vedlo finančně tak špatně, že zatímco se někteří z nich bavili s dívkami v patře, druzí jim z kabelek kradli peníze. "Obchodovali jsme z drogami a obchodovali jsem s dívkami. Dělali jsme vše proto, abychom dosáhli svého cíle". Dívky, kterých muselo být stovky, se staraly také o to, aby skupina dostávala něco k jídlu a 1 dolar 25 centů na " noční tramvaj. Dodávaly také levné víno a kořalku, zato se mohly zúčastňovat divokých večírků, které se v "Pekelném domě" odehrávaly.
Slash přiznává: " Je skutečně překvapivé, co všechno dívky pro nás dělaly. Když jsme se měli lépe, řekli jsme jim goodbye."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáte na skupinu Guns N´Roses?


Komentáře

1 šnelka šnelka | 4. února 2007 v 22:52 | Reagovat

Tak to je teda machr Axl...stejně ho miluju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama